MERİ’CE

1955 yılında doğmuşum. Hep İstanbul’da geçen, bir eğitim ve iş hayatım oldu. Marmara İşletme’yi bitirmeden önce çalışmaya başladım. Bu yıl çalışma hayatımın 36. yılı…. Ve ben, on yıl önce fark ettim ki, hayat sadece yaşamak için çalışmak, çocuk büyütmek, kariyer yapmak, büyük bir eve sahip olmak, iyi bir eğitim almak, birçok yabancı dil bilmek, köklü bir geçmişe sahip olmak, kısacası BAŞARMAK değil.

Hayat, MUTLU olmakmış. Paylaşmak, güzelliklerin farkına varmak, nefes aldığın için şükretmekmiş. Mutlu olmak için bir nedeni olması gerekmezmiş insanın.

Çünkü sahip olduklarıyla mutlu olmak demek, sahip olduklarını kaybedince mutsuz olmak demekmiş. Ya da senden daha fazlasına sahip olanı görünce veya bilince gene mutsuz olmak demekmiş..

Beş yıl önce YOGA yapmaya başladım. Bir yıl önce de YOGA Eğitmeni oldum. Daha yolun başında hissediyorum. Ve bu yolda yürümek beni çok mutlu ve huzurlu kılıyor. Üretmek, faydalı bildiğim her şeyi paylaşmak, beni mutlu ediyor. Bu siteyi hayata geçirmekteki amacım, beni mutlu eden bir uğraşım olması ve paylaşım. Umarım uzun yıllar beni besleyecek ve mutluluk verecek …

Sevgiyle kalın.

Meri Sunna

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s